Trener mentalny, psycholog, właścicielka marki canvastycznie.pl

Pewnego dnia postawiłam wszystko na jedną kartę, odeszłam z pracy na etacie i zaczęłam rozwijać swoją markę online. Doszłam do wniosku, że nie mogę dłużej czekać na idealne warunki aby zmienić swoje życie. 

Teraz pracuję zdalnie, pomagając przedsiębiorczym kobietom w sprawnym działaniu ich biznesów online, sama decydując o miejscu i czasie mojej pracy. Jednak zanim mój świat zewnętrzny się zmienił, to musiałam przepracować swój dialog wewnętrzny i rozpoznać ograniczenia własnego umysłu. Pomogę Ci zrobić to samo!

Współczesny świat rozgrywa się w dużej mierze „w sieci”, a powszechny dostęp do Internetu zmienił wszystko! Internet jest potężnym narzędziem w rękach przedsiębiorców, którzy chcą zdobywać klientów w wirtualnym świecie. Jestem przekonana, że wkrótce zbudujesz plan, ustalisz priorytety i zaczniesz działaj, aby pokazać światu Twoją piękną markę online!

 

"Kiedy wiesz czego naprawdę chcesz,
cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć"

MOJE TALENTY WEDŁUG GALLUPA:

INDIVIDUALIZATION 

Indywidualne podejście do każdego projektu i elastyczność w zmieniających się warunkach. 

CONNECTEDNESS

Spójność w działaniu oraz umiejętność łączenia zespołów różnych ludzi. 

WOO

Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu oraz zdobywania zaufania u innych osób. 

STRATEGIC

Strategiczne myślenie, precyzyjne planowanie, a także eliminacja przeszkód na drodze do celu.  

COMMUNICATION

Łatwość  nawiązywania kontaktów, talent do wystąpień publicznych, 

ukończone kursy:

jak mogę ci pomóc?

Audyt marki online

Pomogę Ci zbudować spójną strategię komunikacji i przyciągającą oprawę graficzną dla Twojej marki online w mediach społecznościowych!

Trening mentalny

Przeprowadzę Cię przez proces tworzenia biznesu online zgodnego z Twoim potencjałem! Rozpracujemy ograniczające przekonania i Twoje wątpliwości. 

ODBIERZ SWÓJ PREZENT!

"Twoja piękna marka online" w 5 krokach.

Chcesz zbudować piękną markę online, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Przygotowałam przewodnik dla kobiet, które chcą zmienić pasję w biznes online i zacząć pracę na własnych zasadach. Krok po kroku!